fbpx
technika
 kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
  • Start

Promocja na nitownice akumulatorowe z serii Scell-it ELEMENT

Zachęcamy do skorzystania z promocji na nitownice do nitów i nitonakrętek firmy Scell-it, które pojawiły się w ofercie sklepów Euro-Met. Scell-it jest polską firmą działającą na rynku krajowym i europejskim specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań związanych z branżą budowlaną, dzięki nawiązaniu współpracy jako Euro-Met mamy do zaoferowania profesjonalne nitownice w najniższych na rynku cenach.

Nitownica do nitów i nitonakrętek Scell-It Element w promocyjnych cenach


scellit_1

Nitownica do nitów Scell-it Element-5 - zastosowanie i przeznaczenie nitów:


Nitownicę wraz z zestawem nitów stosujemy w sytuacji gdy chcemy połączyć różnego rodzaju elementy, aby proces nitowania był kompletny potrzebne są nam jeszcze do tego nity. Nit jest elementem głównie wykonanym ze stali i taki ma najszersze zastosowanie w budownictwie czy pracach domowych, choć stosowane są również odmiany takie jak nity miedziane, które doskonale przewodzą prąd elektryczny jak i ciepło. Natomiast najbardziej zróżnicowaną grupą są nity aluminiowe, których zastosowanie uzależnione jest od jakości wykonanego stopu i zawartości magnezu. Nity aluminiowe posiadające ponad 5% magnezu są dużo twardsze i mogą być stosowane w miejscach pracujących czyli podatnych na rozciąganie, a także z wymagającymi materiałami łączącymi. Mniej popularne, ale również wykorzystywane do specjalistycznych prac są nity ze stali nierdzewnej (oznaczane jako A2) oraz nity miedziano-niklowe stosowane w miejscach gdzie występuje duża temperatura jak kotły czy piece, oraz narażone na korozję.
scellit_2

Nitownica Scell-it Element-5 - gdzie kupić najtaniej?


Profesjonalną nitownicę firmy Scell-it Element-5 w najniższej cenie można nabyć w sklepach stacjonarnych Euro-Met, a także korzystając z zakupu online w naszym sklepie internetowym. Bogaty zestaw w skład którego wchodzi nitownica Scell-it Element 5 z dwoma bateriami, ładowarką oraz zestawem akcesoriów. Szybki czas ładowania akumulatorów (30 minut) pozwala na pracę bez przerwy podnosząc wydajność urządzenia, a zastosowane 3 punktowe oświetlenie LED pozwala korzystać z urządzenia również w trudno dostępnych. Nitownica Scell-it Element-5 jest to idealne narzędzie do montażu, które wymaga minimalnego wysiłku fizycznego, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Umożliwia instalację jedną ręką.
scellit_3

Nitownica do nitonakrętek Scell-it Element-8 - gdzie stosować:


Nitownica do nitonakrętek jest to urządzenie mające głównie zastosowanie na budowie, ale także wśród domowych majsterkowiczów, urządzenie jakim jest nitownica do nitonakrętek Scell-it Element-8 sprawdza się w łączeniu materiałów o bardzo cienkich ściankach, dzięki czemu mamy możliwość usprawnienia swojej pracy. Nitonakrętka jest to typ nita z gwintem wewnątrz tulejki, dzięki któremu możemy zastosować gwint w materiałach cienkich, których w żaden sposób nie było by szansy nagwintować. Przed wykonaniem montażu należy umieścić we wcześniej przygotowanym otworze, lub nakręcić na wrzeciono gwintowane, które zaciska nitonakrętkę bezpośrednio na materiale. Dzięki użyciu nitownicy do nitonakrętek Scell-it Element-8 nitowanie staje się łatwiejsze i dużo szybsze, a jego użytkowanie nie wymaga używania siły fizycznej.
scellit_4

Zarówno nitownicę Scell-it Element 5 jak i nitownicę do nitonakrętek Scell-it Element 8 można zakupić wraz nitami lub nitonakrętkami w internetowym sklepie firmy Euro-Met - E-sruby.com.pl aby przejść do zakupu wystarczy kliknąć jeden z poniższych obrazków:

zestaw1  

Magazyn Centralny

ul. Pukowca 19 A
40-847 Katowice


Oddział Katowice

ul. Katowicka 19 A
40-173 Katowice


Oddział Świętochłowice

ul. Krasickiego 3
40-605 Świetochłowice