fbpx
technika
 kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
 • Katalog produktówKLEJE CYJANOAKRYLOWE

 • ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY

  Najnowocześniejszy, jednoskładnikowy, bezbarwny, płynny klej na bazie cyjanoakrylanu etylu, o najwyższych parametrach kleju technicznego, sieciującego pod wpływem wilgoci.
  Nieprawdopodobnie szybki czas klejenia (od 1 do kilkunastu sekund w    zależności od materiału) Bardzo łatwe klejenie (nie sklejający się dozownik kropelkowy     wielokrotnego użycia).

  ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY Z PĘDZELKIEM

  Super Second Glue to nowej generacji, błyskawicznie łączący klej na bazie cyjanoakrylanu etylu o najwyższych parametrach kleju technicznego. Opakowanie z pędzelkiem jest rewelacyjnym rozwiązaniem w pełni wykorzystującym ogromne możliwości kleju cyjanoakrylowego. Szczególnie jest przydatny przy klejeniu dużych powierzchni


  ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY ŻEL

  Jednoskładnikowy, bezbarwny klej na bazie cyjanoakrylu etylu. Konsystencja tiksotropowa umożliwia łączenie elementów do płaszczyzn pionowych-zarówno powierzchni gładkich jak i porowatych

  ep eowug ewug ew

  KLEJ DO SZKŁA

  Klej do szkła i lusterka wstecznego jest najnowszym osiągnięciem inżynierii chemicznej, przeznaczonym do uniwersalnego, błyskawicznego łączenia prawie wszystkich materiałów.


  ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY 4406

  Techniczny klej przemysłowy na bazie cyjanokarylanu etylu charakteryzujący się krótkim czasem wiązania i najwyższymi parametrami wytrzymałościowymi. Utwardzenie kleju następuje pod wpływem wilgoci zaabsorbowanej z powietrza na powierzchniach klejonych.

  ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY 4410

  Cyjanoakrylowy techniczny klej przemysłowy o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, krótkim czasie sieciowania i wysokiej elastyczności utworzonej spoiny. Utwardzanie kleju następuje pod wpływem wilgoci zaabsorbowanej z powietrza na powierzchni klejonej. Idealny do klejenia uszczelek, o-ringów i innych elementów z tworzyw elastycznych.


  ep eowug ewug ew

  KLEJ SEKUNDOWY SUPER GEL

  Najnowszej generacji osiągnięcie inżynierii chemicznej w dziedzinie błyskawicznego łączenia wszystkich materiałów: szkła, ceramiki, metali, kamienia, drewna, tworzyw sztucznych (zz wyjątkiem PP,PE, PTFE). Bezzapachowy, krystalicznie przeźroczysty klej na bazie zmodyfikowanego cyjanoakrylu etylu. Konsystencja żelu (tiksotropowa) umożliwia łączenie elementów do płaszczyzn pionowych-zarówno do powierzchni porowatych jak i gładkich, elastycznych i twardych

   

Pliki do pobrania
Więcej informacji o produkcie

Magazyn Centralny

ul. Pukowca 19 A
40-847 Katowice


Oddział Katowice

ul. Katowicka 19 A
40-173 Katowice


Oddział Świętochłowice

ul. Krasickiego 3
40-605 Świetochłowice