fbpx
technika
blach w    Cynkownia      kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
  • Start

Euro-Met Świętochłowice | Oddział Krasickiego 3

Gdzie najtaniej kupić śruby w okolicach województwa śląskiego lub w pobliżu Katowic? Chcielibyśmy przedstawić Państwu jedną z placówek firmy Euro-Met - Oddział Świętochłowice. Sklep z narzędziami istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Świętochłowicki oddział Euro-Met znajduje się przy ulicy Krasickiego 3 w dobrze zlokalizowanym punkcie centrum miasta Świętochłowice. Śruby sprzedaje wykwalifikowany personel,który zajmuje się sprzedażą detaliczną śrub, nakrętek, wyrobów śrubowych, a także dostać tam można narzędzia budowlane oraz elektronarzędzia typu wiertarka, szlifierka, wyrzynarka. Dobra lokalizacja oddziału Euro-met Świętochłowice pozwala nam na bardzo sprawną komunikacje pomiędzy oddziałami.


euromet_swietochlowice


Czy oddział Euro-Met Świętochłowice obsługuje zamówienia ze sklepu Online?

Świętochłowicki oddział Euro-Met charakteryzuje się szerokim asortymentem wyrobów śrubowych, a przy tym posiada niskie ceny narzędzi. Świętochłowice są doskonale ulokowanym punktem pomiędzy Katowicami, a Chorzowem w którym można odebrać zamówienie złożone w naszym sklepie online. Posiadamy na stanie ponad 50 tysięcy pozycji. Stany magazynowe sklepu stacjonarnego w Świętochłowicach jak i sklepu online są na bieżąco monitorowane i uzupełniane przez fachową obsługę firmy Euro-Met. 


Jak dojechać do oddziału Euro-Met Świętochłowice?

Oddział świętochłowickiego Euro-Metu znajduje się na ulicy Krasickiego 3. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00, a w soboty od 08:00 do 13:00. Aby skontaktować się z pracownikami świętochłowickiego oddziału lub złożyć zamówienie należy przedzwonić pod numer: Zadzwoń na nr +48 345 52 80 lub numer komórkowy: Zadzwoń na nr +48 513-189-001 a także złożyć zamówienie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Oferta sprzedażowa Euro-Met oddział Świętochłowice

Pracownicy świętochłowickiego specjalizują się w sprzedaży detalicznej wyrobów śrubowych oraz narzędzi dostępnych w szerokiej ofercie firmy Euro-Met. Posiadane doświadczenie pozwala nam dopasować ofertę wprost do Państwa oczekiwań, a najniższe ceny śrub i nakrętek w województwie śląskim sprawią, że nie będzie to pierwsza i ostatnia wizyta w naszym sklepie.

Magazyn Centralny

ul. Pukowca 19 A
40-847 Katowice


Oddział Katowice

ul. Katowicka 19 A
40-173 Katowice


Oddział Świętochłowice

ul. Krasickiego 3
40-605 Świetochłowice