fbpx
technika
blach w    Cynkownia      kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
  • Start

Euro-Met Katowice | Magazyn centralny

Jeśli szukają państwo gdzie znajduje się hurtownia śrub w Katowicach to chcieliśmy przedstawić oddział firmy Euro-Met znajdujący się przy ulicy Pukowca 19 w Katowicach - Załężu, który pełni rolę magazynu centralnego. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz detaliczne nie tylko w Katowicach, ale także w sąsiadujących miastach ościennych takich jak Chorzów, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza. Dzięki atrakcyjnym warunkom dostawy i współpracy z firmami logistycznymi jesteśmy w stanie zrealizować i dostarczyć zamówienie w każdy zakątek kraju. Zajmujemy się również spedycją międzynarodową oraz lokalną dzięki posiadanej flocie własnych aut jesteśmy w stanie dowieść każde zamówienie w bardzo krótkim czasie.Trasa dojazdu do Euro-Met Katowice ul Pukowca 19

Katowicki oddział Euro-Met znajdujący się w dzielnicy Załęże posiada doskonałą lokalizację znajdującą się 50 metrów od dworca Katowice - Załęże sąsiadując z hotelem Marysin Dwór. Do magazynu centralnego Euro-Met można też bardzo szybko dojechać z sąsiadującej niedaleko autostrady A4. Oddział Euro-Met Pukowca 19 istnieje od września 2018 roku i jest najmłodszym, ale jednocześnie największym punktem firmy Euro-Met zatrudniającym ponad 10 pracowników. W sparawie zamówień można się kontaktować poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod jeden z podanych numerów telefonu: Zadzwoń na nr +48 504 261 370 oraz: +48 32 345 52 80.


Oferta sprzedażowa Euro-Met

Nasi pracownicy specjalizują się w sprzedaży śrub, nakrętek, śrub konstrukcyjnych HV. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy pomaga przygotować ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb i wymogów klientów, a najniższe ceny śrub w Katowicach sprawiają, że z naszymi klientami prowadzimy długofalowe relacje.

Magazyn Centralny

ul. Pukowca 19 A
40-847 Katowice


Oddział Katowice

ul. Katowicka 19 A
40-173 Katowice


Oddział Świętochłowice

ul. Krasickiego 3
40-605 Świetochłowice