fbpx
technika
 kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
 • Katalog produktówKLEJE SILIKONOWE

 • ep eowug ewug ew

  SILIKON UNIWERSALNY

  Uniwersalny, jednoskładnikowy klej silikonowy, tzw płynna uszczelka. Po zsieciowaniu tworzy gumę, która pozostaje elastyczna przez cały okres użytkowania w zmiennych warunkach atmosferycznych, nie kruszy się, nie pęka, jest odporna na wodę i promienie UV.Tworzy gładką i błyszczącą powierzchnię, odporną na osiadanie kurzu i brudu. 100% silikon jest doskonałym klejem montażowym do każdego rodzaju powierzchni np. glazury, tynku,betonu,płyt paździerzowych, regipsu.

  ep eowug ewug ew

  SILIKON SANITARNY

  Uniwersalny, jednoskładnikowy uszczelniacz z dodatkiem środków bakteriobójczych na bazie polisiloksanów. Stosowany w pomieszczeniach sanitarnych o dużej wilgotności. Tworzy elastyczne uszczelnienie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV, wodę, wilgoć oraz środki czyszczące i dezynfekujące. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni gładkich, polerowanych i malowanych.


  ep eowug ewug ew

  SILIKON WYSOKOTEMP.

  Wysokiej jakości jednoskładnikowy wysokotemperaturowy klej silikonowy, tzw. płynna uszczelka. Tworzy gumę, która pozostaje elastyczna przez cały okres użytkowania w temperaturze od -60°C do +300°C, krótkotrwale do +360°C. Doskonale łączy powierzchnie gładkie we wszystkich metalach, ich stopach i odlewach, a także szkło, ceramikę, tworzywa sztuczne, drewno, wyroby mineralne, marmur, kamień, beton, itp.

  ep eowug ewug ew

  KLEJ DO LUSTER

  Specjalistyczny klej do luster, jednoskładnikowy, najwyższej jakości neutralny silikon. Dostępny w kolorze bezbarwnym lub białym, trwale elastyczny. Łączy wszystkie materiały, szczególnie o powierzchniach gładkich np. szkło, glazurę, blachę. Podczas sieciowania pod wpływem wilgoci, nie wydziela kwasów ani szkodliwych związków chemicznych powodujących korozję. Dlatego ma zastosowanie tam, gdzie silikon octanowy nie może być stosowany ze względu na jego agresywne (kwasowe) działanie na powierzchnię.

   

Pliki do pobrania
Więcej informacji o produkcie

Magazyn Centralny

ul. Pukowca 19 A
40-847 Katowice


Oddział Katowice

ul. Katowicka 19 A
40-173 Katowice


Oddział Świętochłowice

ul. Krasickiego 3
40-605 Świetochłowice