technika
blach w    Cynkownia      kosz w  Sklep internetowy      x  info@euro-met.pl      kosz w   32 608 47 08
  • Start

Euro-Met Katowice | Oddział Chorzów

Sklep z narzędziami Euro-Met Chorzów to profesjonalny lokalny sklep posiadający najniższe na śląsku ceny śrub, podkładek, wyrobów śrubowych, a także narzędzi budowlanych i elektronarzędzi. Sklep działa stacjonarnie przy ulicy 3 Maja w Chorzowie, jednocześnie można tym sklepie odebrać zamówienia złożone poprzez nasz sklep online znajdujący się pod adresem http://e-sruby.com.pl. Sklep online jest dostępny dla Pańswa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Sprzedażą wysyłkową obejmujemy całe terytorium Polski, nasze zamówienia są realizowane szybko, bezpiecznie i kompleksowo. Dzięki posiadanej flocie własnych samochodów jesteśmy dowieść towar nawet w dzień złożenia zamówienia!

chorzow

Śruby, podkładki, nakrętki, zestawy śrubowe HV, klemy MTH - gdzie kupić?

Sklep Euro-Met posiada w swojej ofercie ponad 50 tysięcych pozycji. Oferujemy w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej wszelkiego rodzaju wyroby śrubowe, śruby kwasoodporne A4, śruby nierdzewne A2, zestawy śrubowe, podkładki, nakrętki, końce śrubowe, śruby rzymskie, haki, liny, łańcuchy, chemię techniczną. Współpracujemy z największymi dostawcami i producentami w kraju i w Europie takimi jak Wkręt Met, Scell-It, Stanley, K2, Wiha, Exact, Stalco, Fisher, Bosch, DeWalt, Luna, Limit, Beta i wielu innych. Zakup narzędzi i wyrobów śrubowych w sklepie Euro-Met to gwarancja jakości dostarczanego towaru, oraz zapewnienie, że kupowany towar jest fabrycznie nowy i wolny od wad.

Euro-Met Chorzów jak dojechać?

Chorzowski oddział Euro-Met znajduje się przy ulicy 3 Maja, dobra lokazlizacja pozwala nie tylko na sprawny odbiór zamówonych online towarów, ale także na codzienne zakupy, a najniższe ceny śrub i nskrętek powodują, że odwiedzający nas klieci nie tylko sami zaglądają ponownie, ale także polecają Euro-Met swoim znajomym oraz rodzinie. Poniżej przedstawiamy mapę dojazdu do sklepu Euro-Met oddział Chorzów:

Euro-Met Chorzów - zadzwoń lub napisz do nas!

Zachęcamy państwa do składania zapytań poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składania zamówień bądź zapytań tefonicznie dzwoniąc pod numer: Zadzwoń na nr 32 247-81-75 oraz: +48 532-743-602